Po katastrofálních výkonech opouštíme postupové pozice

16.11.2009 19:39

Předposlední víkend nás zastihl ve velmi špatném rozpoložení. Výkony a přístup některých z nás byly tragické, čemuž odpovídají výsledky. Na úvod jsme se utkali se ZZN a ani tentokrát jsme nevyhráli, i přes územní převahu se nám nepodařilo dát gól a soupeři jsme tak darovali další bod. Duel s posledními Abstinents sliboval snadnou výhru, naše hra byla ovšem rozháraná a souhra žádná, když jsme deset minut před koncem zvyšovali na 2:0, zdálo se, že utrpíme vítězství, ale soupeř dokázal po ojedinělé akci snížit a my si několik zbylých minut skutečně protrpěli ke třem bodům.

V neděli ráno nás čekal těžký mač na minerálu s VFk a je to. Věděli jsme, že nesmíme zopakovat bídné sobotní výkony, jinak utržíme debakl. Úvod utkání tomu nasvědčoval, po několika pohledných kombinací jsme se dostali do slibných šancí a jedné tutovky, ale nic z toho jsme nevyužili a soupeř se po naší chybě ujal vedení, bohužel jsme po zbytek zápasu nechytili dech a vyjma jedné tyče se nedostali k zakončení, dvoubrankové vítězství VFK je pro nás ještě milosrdné. Pokud jsme nechtěli opustit postupové příčky, museli jsme porazit Return. Úvod zápasu nám nevyšel a dostali jsme se pod tlak a do poločasu jsme inkasovali po naší chybě při rohu soupeře. V druhé části jsme přidali, ale i přes náš křečovitý tlak, jsme nedokázali srovnat a zakončili neúspěšný víkend prohrou.