Nevydařený výlet do Čelákovic

09.01.2010 10:35

V sobotu 2. ledna jsme absolovovali halový turnaj v Čelákovicích. Hrálo se futsalovým míčem, 4 + 1. Velkým oříškem byla orientace v hracím systému, který připomínal "ježka v kleci". Po prvním zápase jsme systém rozluštili a zjištění bylo jednoduché, ze skupin postupovaly všechny týmy do osmifinále?! Hrací doba ve skupině byla 1 x 9 minut, což pro většinu hráčů znamenalo pobyt na hřišti v průměru 4 minut. Skupinu jsme po dvou výhrách a jedné remíze bez obdržené branky vyhráli, po delší pauze následovalo osmifinále, ve kterém jsme narazili na tým, který v dosavadním průběhu turnaje nevstřelil branku a nepodařilo se mu to ani proti nám, zvítězili jsme přesvědčivě 3:0. Ve čtvrtfinále jsme narazili na Tatru 04 a po nepřesvědčivém výkonu a prohře 1:3 jsme se s turnajem rozloučili a bez očekávaného úspěchu zamířili domů...

Naše výkony na turnaji nebyly výrazné, ale stejně tak byl nevýrazný celý turnaj v rukách organizátora, za výši startovného velmi krátká hrací doba, chaos v systému, ale vzhledem k tomu, že se jednalo o první akci podobného rázu do které se pustil, věřme že se bude jenom zlepšovat, zřejmě už ale nebude ze strany našich hráčů chuť v budoucnu inovaci ověřit.

Sestava na turnaji: Zrostlík - Velebil, Vokurka, Jarolím, Troller, Kozelka M., jako hosté Szabo, Juračka S., Šebek