I přes další prohru držíme druhé, postupové místo

16.11.2009 19:28

Na úvod odvetné části soutěže nás čekal tým FC/DC, který jsme po nevýrazném výkonu přehráli 3:1. V zápase s Bohemkou jsme po celé utkání tahali za kratší konec, což soupeř potvrdil v úvodu druhého poločasu vedoucí brankou, zlepšeným výkonem v posledních pěti minutách a díky šťastné brance v úplném závěru jsme vydolovali bod.

V neděli ráno nás čekali exligoví Walkers. Poměrně lacino jsme se dostali do dvoubrankového vedení, které nás uspokojilo tak, že jsme zbytek prvního poločasu strávili před vlastní brankou. Zlepšený výkon v druhém poločase přinesl další dvě branky a mohli jsme slavit další vítězství. Vrcholem víkendu byl duel s Rychlým válcem, který dokázal sedmkrát v řadě zvítězit a dotáhnout se tak na špičku tabulky. Po pěkné kombinační akci jsme se dostali do vedení, to ovšem od nás byla jediná fotbalová situace v prvním poločase, naše chyby soupeř trestal a otočil výsledek, naštěstí brankář válce chyboval v rozehrávce a poločas skončil smírně. Na úvod druhého poločasu jsme podcenili protiútok soupeře, který se tak dostal znovu do vedení a to přes naši velkou a úpornou snahu v závěru ubránil.